Vllaznia ne basketboll meshkuj fiton gjysmefinalen e pare ndaj Tiranes.

Do jene edhe dy ndeshje per tu luajtur dhe Vllaznia ka shanse me te medha per tu kualifikuar ne finale.

/ Star Plus TV /