Një tërmet është regjistruar ditën e sotme në vendit tonë, ndërsa lëkundjet e fuqishme janë ndjerë edhe në Shkoder. Raportohet se tërmeti ka qenë 4.9 ballë.

Epiqendra raportohet se ka qenë Shijaku.Raportohet per probleme me telefonine dhe internetin ne te gjithe vendin.

Vijon…

PUBLICITET