ANGLI-Një shqiptar është qëlluar me thikë për vdekje në një stacion metroje duke humbur jetën në vend. Ai është Edmond J.

Policia londineze ben me dije se akoma nuk ka identifikuar autorin e vrasjes dhe i ben apel publikut qe ta ndihmoje ne identifikim e tij.

Londra eshte goditur nga nje sere vrasjesh muajt e fundit.

PUBLICITET