Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan.
Një makinë ka përplasur një këmbësor, duke i marrë jetën.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e Zaranikës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka ndaluar shoferin, ndërsa ende nuk dihet identiteti i të vdekurit.