Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme, ku një makinë tip BMW me targa AA 556 TB u përplas me një furgon policie.

Sipas informacioneve të policisë nga aksidentin kanë mbetur të plagosur dy persona, drejtuesi i makinës dhe një prej efektivëve të policisë që ndodhej në furgon.

Blutë e qytetit të Vlorës kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.