Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar sot në rrjetet sociale Presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude Junker.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Ndoka teksa publikon foton e këtij të fundit duke puthur kryeministrin Edi Rama e cilëson pijanec dhe me tendencë për LGBTI.
“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!

Nd
“Të keqen e Knutit!
Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”-shkruan ai.

Nd