Një i ri është gjetur i pajetë në Tepelenë mbrëmjen e se henes.

Mësohet se ai është 27-vjeçari Viktor Halili është gjetur pa jetë afër stanit në Salari nga një fqinj.

Policia dhe një ambulancë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe trupi i pajetë i të riut është dërguar në spitalin e Tepelenës.