Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 54-vjeçar, pasi i ka rrëmbyer lekët një adoleshenti.

Sipas burimeve të Policisë vendore, mësohet se po punohet për kapjen e A. D., 54 vjeç, pasi i ka marrë me forcë 14 mijë lekë A. Ç., 17 vjeç 17.

Policia sqaron se , u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Komisariati i Policisë Nr. 2
Më datë 04. 11. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, si dhe po punohet për kapjen e shtetasit A. D., vjeç 54, banues në Tiranë, pasi i ka marrë me forcë 14 mijë lekë shtetasit A. Ç., vjeç 17, banues në Tirane.

PUBLICITET