SEKRETARI I PËRGJITHSHËM I PARTISË DEMOKRATIKE GAZMENT BARDHI KA HEDHUR SËRISH AKUZA NDAJ KRYEMINISTRIT EDI RAMA DHE QEVERISË SË TIJ. NGA ANA TJETËR

PD VIJON SULMET EDHE NDAJ KRYETARIT TË ARDHSHËM TË BASHKISË SHKODËR VALDRIN PJETRI DUKE PRETENDUAR SE KY I FUNDIT KA QENË I DËNUAR NË ITAL DHE SE NUK DUHET TA MARRË DETYRËN, AKUZA TË CILAT VETË PJETRI I KA HEDHUR POSHTË.