Tragjik ka rezultuar fati për një 22 vjeçar shqiptar i cili ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik ne Rexhio Emilia, në Itali. Mësohet se 22 vjeçari ka ndërroi jetë pasi nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Një 22 vjeçar ka humbur jetën, pas një aksidenti tragjik në Reggio Emilia në Itali.

Sipas mediave italiane ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëgjesit dhe viktima e identifikuar është Ernaldo Zefi , i cili po udhëtonte me makinën tip ‘Fiat 500’, kur humbi kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe më pas është përplasur me një pemë.

Mësohet se 22 vjeçari ka ndërroi jetë pasi nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra.Ndërkohë, bëhet e ditur se policia italiane dhe grupi hetimor po hetojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit .