Një bari 32-vjeçar shqiptar është gjetur i plagosur rëndë sot.
Ngjarja ka ndodhur në zonën e Hadonit, Greqi.

Sipas mediave, kërkimi për 32-vjeçarin ka nisur pasditen e të shtunës në zonën e përafërt dhe është gjetur sot në orën 04:00 të mëngjesit.

Ai ishte plagosur rëndë në kokë dhe fytyrë pasi mësohet se është rrëzua në një luginë.
32-vjeçari u transportua nga një ambulancë e Spitalin e Trikalas.
Policia po heton rrethanat e plagosjes së tij.