Eshte prezantuar mengjesin e se martes administratori i ri i KF Vllaznia, Suad Lici.

Lici: Jam i lumtur qe jam emeruar ne kete post, pasi Vllaznia eshte ne nje situate mjaft te veshtire. Dua te theksoj se nje nga objektivat eshte te forcojme disiplinen e skuadres.

Per mua Vllaznia eshte nje sfide dhe e kam marre me shume deshire per te bere dicka te mire per qytetin tim. 

Do te kete transparence ne perzgjedhjen e trajnereve, struktuarat, lojtaret etj.

Une jam takuar me Edi Martinin Ervis Krajan e Hasan Liken dhe do te vlerësojmë alternativen me te mire.

PUBLICITET