Një person është qëlluar dy herë me thikë dhe sende të tjera të forta pasditen e sotme në lagjen ‘Syrja Dylgjeri’. I plagosuri është Enver Xhezairi 62-vjeç.

I plagosuri është dërguar në spital, ku po merr mjekim, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbuluar personin që e qëlloi dhe shkakun e ngjarjes.