Presidenti Ilir Meta ka folur nga Lezha për ftesën që kryeministri Edi Rama bëri kreut të PD Luzim Basha me fjalët ‘Kur do flasim’. Meta tha se duhet bashkëpunim për çeljen e negociatave.
“Bashkëpunim për çeljen e negociatave. Të fitojmë mundësinë e çeljes së negociatave. Apeli nga ana ime është reflektim dhe bashkëpunim”-tha Meta.
Vijon …