Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re në kryeqytet.

Sipas informacioneve zyrtare nga policia 50-vjeçari me inicialet S. K. është rrëzuar aksidentalisht nga shkallët e pallatit dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:55.