Sekuestrohen 100 kg kanabis ne Koman,shoqerohen dy persona

 

Policia e Shkodres ka identifikuar dhe sekuestruar nje sasi bime narkotike Kanabis Sativa.Bima narkotike eshte gjetur ne Koman te Bashkise Vau Dejes Kane qene informacionet e siguruara ne rruge operative ato qe kane sjelle sekuestrimin e bimes narkotike ndersa veprimet ne vendin e ngjarjes vazhdojne te kryhen nga policia.Mesohet se jane shqoqerur dy persona si e dyshuar ne perfshirjen e kesaj vepre penale.Hetimet vazhdojne.

PUBLICITET