Gjashtë persona, shqiptarë dhe grekë, kanë mbetur të plagosur pas një sherri me thika në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sipas mediave greke, ngjarja dyshohet se ka lidhje me vrasjen e ushtarit grek nga focat RENEA.

vijon…