FOTO ILUSTRUESE

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që është regjistruar paraditen e sotme.

Sipas policisë drejtuesi i mjetit që ndërroi jetë nga aksidenti, si pasojë e daljes së makinës nga rruga nuk është identifikuar akoma.

Dyshimet e para janë se aksidenti ka ndodhur si pasojë e lagështirës në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut dhe shpejtësia e lartë e drejtuesit të automjetit duke bërë që makina të dalë nga rruga.