Një aksident i rëndë ka ndodhur  në lagjen “Vojo Kushi” të Shkodrës.

Një autoveturë tip ‘Benz’ ka përplasur një femër rreth 30 vjeç. Si pasojë e reja ka mbetur e plagosur rëndë dhe është transportuar me autoambulancë drejtë Spitalit Rajonal Shkodër.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.