Vjedhja e pikave të karburantit është kthyer në modë tashmë në Shqipëri.

Ditën e sotme disa persona kanë tentuar të vjedhin një pikë karburanti në Ballsh, por pa mundur të realizojnë qëllimin e tyre.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacioni paraprak i policisë:
2.Me date 08.07.2018, rreth orës 04:40, ne dalje te qytetit të Ballshit, është tentuar të vidhet një pikë karburanti. Punohet për identifikim dhe kapjen e autorëve.

PUBLICITET