Ka zgjedhur të vetëvaret, një i ri në Belsh, për ti dhënë fund jetës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Marinëz, Belsh, ku në magazinën pranë banesës,është gjetur i vetëvarur, E. T., 27 vjeç. Grupi hetimor që shkoi në vendngjarje po heton për zbardhjen të rrethanave të ngjarjes.

Komisariati i Policisë Cërrik
Në fshatin Marinëz, Belsh, në magazinën pranë banesës,është gjetur i vetëvarur, shtetasi E. T., 27 vjeç.

Nga këqyrja e kryer nga mjeku ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen të rrethanave të ngjarjes.