Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e njeriut tyre të dashur, Aneta Ramës.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.