Policia e Kavajës bën të ditur se dje, në Golem, te Mali i Robit, te një hotel, Z. L., vjeç 55, banues në Tiranë,

ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kavajë, për ngjarje aksidentale.