Greqi,vdes 34-vjeçari shqiptar, bie në kazanin e fermentimit të rrushit

Një shqiptar ka vdekur në mënyrë tragjike në Greqi. Mediat greke shkruajnë se 34-vjeçari, prej kohësh punonte dhe jetonte, në Volos. Ai ka rënë në kazanin prej tre metrash në fermentimin e rrushit. I riu shqiptar e ka pasur të pamundur që të dilte pasi fuqia e zjarrit ishte shumë e madhe dhe ishte tepër vonë për të ndërhyrë. Kur e kanë parë punëtorët e tjerë ai ishte bërë copë nga makineritë e përpunimit. Nga hetimet fillestare dyshohet se 34-vjeçarit i ka rrëshqit këmba. Ai ishte babai i dy fëmijëve të mitur.