Ka perfunduar me rezultatin 0-0 pjesa e pare e takimit Vllaznia-Partizani.Ne 45 minutat e para asnjera nga skuadrat nuk ka mundur te shenoje.

Ndeshja Vllaznia-Partizani po luhet ne stadiumin e Shkodres “Loro Boriçi” dhe eshte e vlefshme per javen e 25-te te Kategorise Superiore.

LAJMET E FUNDIT NE KOHE REALE