Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e së premtes në fshatin Këmishtaj të Lushnjes.Një zetor ka zënë poshtë një 12-vjeçar, i cili ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Aksidenti ka ndodhur kur 12-vjeçari dhe kushëriri i tij po korrnin barin.Policia ka shoqëruar drejtuesin 30-vjeçar të zetorit, kushëri i viktimës.