DASHI

Dita e sotme do te jete impenjative dhe duhet te beni te pamunduren te mbyllni me sukses cdo iniciative ose aktivitet qe filloni.

DEMI

Gjate dites se sotme do te takoni shume persona te rinj dhe do te ndikoheni mjaft pozitivisht prej tyre. Keto njohje do tju ndihmojne ne te ardhmen.

BINJAKET

Meqenese keni marre shume gjera persiper sot jeni mjaft ne tension qe tju dilni zot te gjithave. Nese nuk do te arrini ne ndihme do tju vijne familjaret.

GAFORRJA

Gjerat tuaja te vogla dhe personale mbase nuk jane ne interesin e te gjitheve dhe nuk keni pse I beni shume publike. Merruni me ceshtje me madhore.

LUANI

Do te hasni ne mjaft problematika sot gjate dites por nese nuk filloni ti zgjidhni do te mblidhen te gjitha per ne moment te fundit.

VIRGJERESHA

Nese jeni te interesuar per ti shprehur dashurine personit qe keni ne krah ose dikujt qe sapo e keni njohur, sot eshte dita ideale per ta bere.

PESHORJA

Duhet te punoni shume qe rezultatet te jene ato qe prisni ne nje projekt te caktuar. Duke qendruar ne pritje nuk do te arrini asgje.

AKREPI

Nese doni te ndiheni te lumtur kete periudhe duhet te jeni me present me familjaret tuaj per te rivendosur dialogjet e nderprera prej kohesh.

SHIGJETARI

Keni marre vendime qe kane ndikuar shume ne karrieren tuaj dhe do te ndikojne dhe ne financat tuaja ne te ardhmen.

BRICJAPI

Edhe pse po impenjoheni shume te dukeni karshi nje personi te caktuar nuk do te beje ndonje diference te madhe ne jeten tuaj personale.

UJORI

Duhet ti kushtoni me shume vemendje veprimeve tuaja sepse sot dikush po ju vezhgon nga lart dhe nuk do ti pelqeje nje sjellje e juaja.

PESHQIT

Duhet te jeni krenare per veten sepse po tentoni ne te gjitha menyrat te shpetoni nje raport qe ka mjaft probleme qe ne fillim te tij.