2015-ta, VIT I SHËNDETSHEM DHE I MBARË DËSHIRAT DHE PRITSHMËRITË E QYTETARËVE PËR VITIN E RI Shendeti dhe mbaresia jane deshirat dhe pritshmerite primare per qytetaret e Shkodres ne kete fillimvit te 2015-tes.

Te pyetur nga Star Plus ata shprehen se mbi te gjitha eshte shendeti nderkohe shpresojne qe 2015 te jete nje vit i mbare edhe ne aspektin ekonomik sa i takon uljes se taksave dhe cmimit te energjise elektrike.

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/lEayw–z43Y” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakPRISHTINA NË FESTË FISHEKZJARRESH
Artikulli tjetërFISHEKZJARRET, NDËRRIMI I VITEVE PA PROBLEME