25-vjeçari tenton të vrasë veten në burg, lidhet me çarçaf

Një 25-vjeçar që vuan dënimin në burgun e Fierit ka tentuan t’i japë fund jetës. Ai tentoi të vetëvritej duke u lidhur me çarçafë brenda qelisë së tij. Marlind Ymeraj u kap në kohë nga gardianët e burgut dhe u dërgua në spital. I riu ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.