Një 54 vjeçar ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i shtëpisë në Tiranë dhe ka ndërruar jetë.

Si pasojë e plagëve që ka marrë ai ka ndërruar jetë.

“Më datë 18.03.2021, rreth orës 23:30, në rrugën “Grigor Heba” ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte shtetasi A. N., 54 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë. Nga veprimet e kryera dhe pyetja e dëshmitareve, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga bordura e katit të katërt.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme”, tha ai.