KANDIDATJA E PD TAKOHEN BANORËT NË KËTË ZONË TË BASHKISË SË RE SHKODËR. Ti kthejme velipojes vemendjen e duhur, dhe ti japim zhvillimin qe meriton. Me keto fjale I eshte drejtuar banoreve te kesaj zone, kandidatja e partise Demokratike per Bashkine Shkoder zonja Voltana Ademi.

Ajo ka zhvilluar mitingun e radhes ne kete zone te rendesisshme te bashkise Shkoder. Gjate fjales se saj Ademi evidentoi rendesione qe ka kjo zone per zhvillikin e turizmit, por evidentoi edhe disa prej projekteve qe do te jene pjese e investimeve ne Velipoje. Voltana Ademi ka nje vision te qarte per Velipojen, projekte konkrete te cilat bazohen ne transparence, dhe manxhimin e duhur te fondeve duke investouar ne pikat me immediate dhe me te domosdoshme.

Artikulli paraprakMBAHET MBLEDHJA E FUNDIT E KËSHILLLIT BASHKIAK
Artikulli tjetërTË MAJTËT TË PAKËNAQUR ME QEVERISJEN