Dy djem adoleshentë janë kapur duke kryer vepra te turpshme me njeri-tjetrin në kryeqytet disa ditë më parë.

Sipas policisë, tre dite me pare, dy 14-vjeçarët janë arrestuar ne flagrance teksa janë parë duke kryer në rrugë veprime te turpshme. “Më datë 17.11.2017 u arrestuan në flagrancë shtetasit e mitur A.H dhe A.B, vjeç 14 e 14, banues ne Tiranë”, njofton Policia.

Ndaj tyre rëndojnë akuzat për veprat penale: Vepra të turpshme kryer në bashkëpunim.

Artikulli paraprakAMF EVIDENTON 1400 FËMIJË NË SITUATË RRUGE
Artikulli tjetërSHKATËRROHET BANDA SHQIPTARE E PROSTITUCIONIT ,7 NË PRANGA