Cristiano Ronaldo u kthye në Manchester pas 12 vitesh dhe të gjithë janë në pritje të debutimit të tij.

United ka dashur t’u jepte një ‘shije të parë’ fansave të tyre për atë që do të ndodhë me yllin portugez duke postuar një video të tij që shkel në barin e “Old Trafford” si Djall i Kuq që nga viti 2009.

“Ai është në shtëpi”- shkruan faqja zyrtare e Manchester United në Twitter teksa poston videon e Ronaldos.