Drejtori i ri i Akademisë Vllaznia, Sead Halilagiç, është prezantuar këtë të martë përpara trajnerëve dhe stafit të tyre. Në një prononcim të dhënë për faqen zyrtare të klubit, drejtori turk shpjegoi arsyet e kësaj zgjedhje për të ardhur në Shkodër dhe njëkohësisht qëllimet dhe prioritetet e punës së tij.

Tashmë, mbetet për t’u parë me interes puna që do të bëjë drejtori i ri, Sead Halilagiç, në krye të Akademisë Vllaznia, pasi sipas tij ai ka shumë ide në mendje për të implentuar tek grupmoshat kuqeblu.

Artikulli paraprakEMIGRANTËT BËJNË CHECK UP-in NË VENDLINDJE
Artikulli tjetërURA E MESIT “MAGNET” PËR TURISTËT E HUAJ