Nje aksident i katerfishte ka ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres mesditen e kesaj te merkure.

Nje mjet tip fouristrade ka perplasur tre vetura dhe eshte larguar.Policia ndodhet ne vendngjarje.