Aksident i rende ne aksin Lezhe-Shkoder, ne afersi te fshatit Mabe.

Jane perplasur dy automjete, disa persona te plagosur. Ambulanca, policia dhe zjarrfikesit drejt vendit te ngjarjes, ende nuk ka detaje mbi rrethanat e aksidentit.

Artikulli paraprakPOTHUAJSE ÇDO NJERI NË EVROPË THITH AJËR TOKSIK, NË SHQIPËRI NIVELI I NDOTJES DYFISH MË I LARTË SE LIMITET E OBSH
Artikulli tjetërSTAR TREND – TUBA FEST