Lezhë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Dajçit “, automjeti me drejtues shtetasin Z.M.,është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin V.T., ku si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasi Z.M., dhe ka marrë dëmtime e dërguar në spitalin e Traumës, Tiranë drejtuesi i mjetit tjetër shtetasi V.T.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakA DUHET TË JENË TË DETYRUESHME VAKSINAT KUNDËR COVID-19?
Artikulli tjetërSTUDENTËT E PAVAKSINUAR NË UNIVERSITETE, RAMA: NUK DUHET TË MARRIN PJESË NË MËSIM, POR QEVERIA NUK MUND TË ÇOJË FORCA PËR T’I NXJERRË JASHTË