Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Pogradec-Qafë Thanë.
Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, me pasojë plagosjen e të paktën 3 personave.

Një fëmijë ka mbetur i plagosur, ndërsa kanë marrë plagë edhe dy shoferët e makinave.
Në aksident janë përfshirë nje makine tip ‘Benz’ dhe nje ‘Volkswagen’.

Artikulli paraprakSHKATËRROHET BANDA SHQIPTARE, SHISTE ‘FRUTA-PERIME’ ME KOKAINË
Artikulli tjetërIKEN PAS KONFLIKTIT,NË ÇANTË I GJENDET HASHASH DHE NJË PISTOLETË LODËR