Një aksident i trefishtë është shënuar pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të një karburanti.

Burime zyrtare të policisë thonë se si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerit e njërit nga mjetet, shtetasja E. H., dhe S. H., të cilat ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikulli paraprakISHTE STRATEGJI? JA SI REAGOI VUCIC KUR IU KERKUA TE FLISTE SHQIP NE TAKIMIN ME RAMEN
Artikulli tjetërBEATRIX KËRKOI TË LARGOHEJ NGA “BIG BROTHER VIP”, POR A DO DILTE EDHE DONALDI ME TË? FLET AKTORI