Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Rrugën e Kombit, në aksin Milot- RrëshEn pranë Urës së Zogut.

Tre automjete janë përfshirë në aksident, ndërsa si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dy persona. Te plagosurit janë dërguar për ndihmë mjekësorë në spitalin e Traumës.

Grupi hetimor dhe policia e qarkullimit në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.