PUKË

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Dedaj të Pukës. Dyshohet se si pasojë e aksidentit, një person ka ndërruar jetë.

Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin dhe ka humbur jetën drejtuesi, shtetasi me iniciale L.M.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës.