FOTO ILUSTRUESE

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat.

Nga të dhënat paraprake raportohet për një person të vdekur. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për hetuar shkaqet e plota të saj.