Një aksident është regjistruar paraditen e kësaj të diele në superstraden Lezhë-Shkodër.
Burimet bëjnë me dije se një makinë është përplasur me një çiklomotor në afërsi të fshatit Balldre.Mësohet se drejtuesi i çiklomotorrit ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa deri tani nuk janë bërë të ditur identiteti i personave të përfshirë në këtë aksident.Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakPAGAT E KUSHTETUESES PENG NË KUVEND, VOTA E OPOZITËS E NDARË!
Artikulli tjetërSHKODËR, VIHET NË PRANGA 24 VJEÇARI SI DHE PROCEDOHET NË GJENDJE TË LIRË NJË 49 VJEÇARË