Aksident automobilistik në afërsi të fshatit Hot i Ri në Njësinë Administrative Rrethina.

Një automjet është përplasur me nje tjetër mjet kaminçinë dhe si pasojë kamionçina eshte spostuar duke u përplasur me një shtylle elektrike.Mesohet se është plagosur drejtuesi i kamionçinës që ëshë dërguar në spitalin e Shkodrës ndërsa mjeti tjetër që është përplasur me të është larguar pa u ndalur.Policia po punon për identifikimin e mjetit të larguar dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.