Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Ngjarja ndodhi në Bulevardin Gjergj Fishta.

Raportohet se një mjet në lëvizje ka përplasur një fëmijë i moshës 12 vjeç.

Ky i fundit u transportua drejt spitalit të Lezhës, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesit të mjetit iu bë testi alkoolit dhe rezultoi se nuk ishte i dehur.

Artikulli paraprakLIDERËT E BALLKANIT NË OHËR, RAMA NDAN FOTON PARA TAKIMEVE TË BALLKANIT TË HAPUR, KRAH VUÇIÇ DHE…
Artikulli tjetërUSHTRIA UKRAINASE KËRKON NDIHMËN E 15-VJEÇARIT, SI U BË ADOLESHENTI ME VETËM NJË MINI-DRON HERO I VENDIT TË TIJ