Dy persona kane mbetur te plagosur, pas perplasjes se nje motorciklete me nje automjet. Aksidenti ndodhi pasditen e kesaj te merkure ne rrugen Lezhe-Shengjin, prane knalles. Te plagosur mbeten drejtuesit dhe pasagjeri i motorcikletes, njeri prej te cileve me fraktura te shumta. Ata jane derguar me urgjence per ndihme mjekesore ne spitalin rajonal te Lezhes, ndersa policia e cila mberriti menjehere ne vendin e ngjarjes nisi hetimet per zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave te ketij aksidenti.

Artikulli paraprakDËSHTON TAKIMI NË BRUKSEL MES KURTIT DHE VUÇIÇ
Artikulli tjetërMETA NUK NDAL SULMET NDAJ SPAK: IZOLOI BERISHËN!