Një aksident i rende është regjistruar ne rrugën Shkodër- Velipojë, ku një automjet ka përplasur një motoçiklete ne hyrje te plazhit te Velipojë.

Burime pranë vendit te ngjarjes bëjnë me dije se motoçikleta është përplasur me nje mjet, ndërkohe qe policia ka mbërritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e këtij aksidenti te rende.