Nje aksident automobilistik ka ndodhur ne lagjen “Sarreq” te qytetit te Shkodres. Nje automjet ka perplasur nje mjet tjeter duke i shkaktuar deme materiale.

Drejtuesi i mjetit ka tentuar te largohet, por eshte ndaluar nga dy police civile qe ndodheshin aty.

Artikulli paraprakTË DIELËN NDRYSHON ORA, AKREPAT SHKOJNË NJË ORË PARA NË FESTËN E PASHKËS
Artikulli tjetërBRENDA VITIT PAGA MESATARE BRUTO PËR MËSUESIT ARRIN NË 104 MIJË LEKË! PËR MJEKËT E PËRGJITHSHËM 131 MIJË LEKË DHE INFERMIERËT NË 87 MIJË LEKË