Një aksident është regjistruar pak minuta më pare Ne qendër të qytetit të Shkodrës. Sipas informacioneve mësohet se janë përplasur një veturë me një motoçiklete. Sipas bluve janë regjistruar vetëm dëme materiale dhe nuk ka të lënduar. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

Artikulli paraprakINFORMALITETI, TATIMET GJOBË 4 SUBJEKTEVE PËR BURGUN E REÇIT
Artikulli tjetër“TROKITJE KUJTIMESH” EKSPOZITË E ROZAFA SHPUZËS