Nje automjet eshte permbysur ne mes te rruges ne superstraden Lezhe-Lac. Aksidenti ka ndodhur ne afersi te Milotit, por fatmiresisht drejtuesi dhe pasagjeret nuk kane marre lendime. Por presenca e makines ne rruge ka krijuat trafik te renduar, ndersa policia e cila ka mberritur menjehere ne vendin e ngjarjes nisi verifikimet per zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave te ketij aksidenti.

Artikulli paraprakPE MIRATON REZOLUTËN PËR SHQIPËRINË: ALEATE E RËNDËSISHME GJEOPOLITIKE!
Artikulli tjetërRAMA: BRENDA DY JAVËSH TASK FORCA PËR REGJISTRIMIN E TOKAVE BUJQËSORE